У декларації про доходи та майно за 2015 рік першого заступника голови СБУ та керівника антитерористичного центру Віталія Малікова відсутня інформація про бізнес-активи дружини та її матері, при цьому вказано, що від підприємницької діяльності членів сім’ї у 2015 році отримано дохід у півтора мільйона гривень.

Як з’ясувало «Слідство.Інфо», Віталій Маліков, який раніше спростовував інформацію про наявний бізнес, числиться в Єдиному держреєстрі співзасновником діючого ТОВ «Капітал форс». Його дружина Юлія Малікова за останні10 років стала засновницею щонайменше восьми компаній у Севастополі, п ять із яких – діючі. Вона має частки у статутних фондах ТОВ «Науково-виробнича фірма «Портал» (частка – 19 тис. грн), «Крим-авто-тест» (93,4 тис. грн), «Крим-техно-тест» (10 тис.грн.), «Тест-авто» (400 грн.) та «Тесттранспорт» (200 грн.), які Віталій Маліков повинен був задекларувати.

Заступник глави СБУ вніс до своєї декларації як члена сім’ї матір дружини Олену Куницьку, але про її частку у фірмі «Горчевич» також не вказав. На це підприємство у Севастополі оформлена земельна ділянка на узбережжі під будівництво готельного комплексу.

У декларації Віталія Малікова відсутня інформація про видатки на утримання вказаного майна – автомобіля Тойота, мотоцикла БМВ, катера Сhaparral, квартир у Києві та Кіровограді, а також земельної ділянки у Чернечому лісі у садовому товаристві «Горобина».

Розслідування також виявило, що компанії засновником яких був Маліков та його дружина Юлія, у 2007 році долучились двох державних підприємств у Севастополі — ДП «Контсрукторське бюро радіозвязку» та дочірнього підприємства «Севастополь ресурси» ДП МВС України.

Віталій Маліков відмовився від інтерв’ю «Слідству.інфо» щодо достовірності даних, внесених до його декларації. У відповіді СБУ повідомляється: на питання щодо правильності заповнення своєї декларації Маліков готовий відповідати на питання лише уповноваженого органу.

Политрада

Предыдущая статьяТарифы на тепло вырастут до 90%
Следующая статьяВ Украине в этом году все абитуриенты будут подавать документы на поступление через интернет

3 КОММЕНТАРИИ

  1. Уже привычная практика в Украине иметь нулевые декларации для чиновников, а все спихывать на жен и любовниц. Даже не удивился.

  2. Ну что там доскакались на Майданх? Вот вам и новые чиновники!!! Так вам и надо! Работать надо а не на Майданах всяких прыгать.

  3. Бедненький. Наверное в СБУ мало платят, что жену не может содержать. Вот ей и приходится работать))