Михайло Гаврилюк відреагував на кпини скандального «95 кварталу». Коментар народного депутата на своїй сторінці у фейсбуці оприлюднив Василь Крутчак

Журналіст поцікавився Гаврилюковою думкою щодо вельми сумнівної»пародії» на героя Революції гідності. «Вони, м’яко кажучи, висміюють вас, показуючи нібито неотесаним селюком, який прийшов до влади за чужі гроші й не розуміє, що робити у Верховній Раді», – окреслив невибагливу суть «гумору» Крутчак. І при цьому запитав, що нардеп сказав би головному «квартальному» шоуменові Володимирові Зеленському в разі зустрічі.

Гаврилюк, як і пообіцяв із посмішкою, відповів «дуже коротко, але зрозуміло». «Якщо за кожною собакою, що гавкає, нагинатися, щоб узяти каміння й кинути в неї, то ніколи не дійдеш до своєї мети», – філософськи зазначив традиційно спокійний і стриманий козак. І додав: «Най вони собі гавкають, най вони собі роблять свої справи. Я на них узагалі не звертаю уваги».

 

«Тобто в Зеленського камінням не кидатиме?» — спитав журналіст, який відзначив дипломатичність нардепової реакції. «Якщо нагинатимуся по каміння, я нескоро дійду до своєї мети», – наголосив Гаврилюк.

Предыдущая статьяВ среду в Киеве ожидают первый снег, а на восток нагрянут морозы
Следующая статьяГривна обвалилась на 300% за период Гонтаревой на посту главы НБУ — эксперт