Генеральний прокурор Юрій Луценко на свій сторінці в соцмережі Facebook засудив тих, хто думає про еміграцію з України через розчарування владою і повільним темпом реформ. Очільник відомства заявив, що попри все зроблено дуже багато, і все це завдяки оптимістам, які вірять в Україну, — пише 24 канал.

«Зрадофіли всіх мастей – песимісти, і лише витрачають жовч на диванах. А ми — оптимісти і змінюємо країну», – написав Луценко. Давайте я вам покажу одного такого оптиміста, про якого пише Луценко. Цей оптиміст, на відміну від нас журналістів-песимістів, цілком задоволений тим, як йдуть справи в країні і у нього особисто.

Подивіться. Це – мільйонер Юрій Косюк, власник виробника курятини «Наша Ряба», друг Порошенка і в недалекому минулому заступник глави адміністрації президента. Так, це саме Юрій Косюк побудував свій розкішний палац на місці археологічної пам’ятки – скіфського городища під Києвом. Це городище пережило десятки воєн, вторгнень, та окупацій. Але перед Косюком і його забаганками не встояло. І тепер на місці зруйнованої археологічної пам’ятки височіє власний Версаль Косюка.

Ну а ще пан Косюк, як виявилося, з початку цього року отримав кругленьку суму дотацій з бюджету на підтримку свого сільськогосподарського бізнесу. 809 мільйонів гривень. От що значить бути справжнім оптимістом і вірити в країну, а особливо дружити з президентом та ще мати кількох підконтрольних депутатів у фракції «Блоку Порошенка». При чому на дотації агропідприємствам Косюка пішла ледь не половина всієї суми, яку держава виділила на підтримку всіє сільськогосподарської галузі України.

Ну, якщо ви дрібний чи середній фермер і не отримали таких щедрих субсидій з бюджету як Косюк, то за порадою генпрокурора Луценка, вам треба просто змінити ставлення до життя, і не бути такими песимістами. Веселіше, панове, треба бути, веселіше.

Ось ще примітний факт. Як з’ясували наші колеги з Центру протидії корупції, гроші на підтримку агрохолдингу Косюка влада візьме з нещодавно конфіскованих мільярдів Януковича. Дивіться, ось урядова постанова, підписана прем’єром Гройсманом, про порядок розподілу в 2017 році конфіскованих коштів. В ній на першому місці йде Мінагрополітики, якому перепаде 22 % грошей, саме фінансову підтримку сільгоспвиробників, найбільшим з яких в Україні і є пан Косюк. Ну а Національній гвардії та Міністерству оборони дістанеться тільки 6 та 4 % конфіскованих грошей Януковича, тобто, разом – лише десята частина.

Хоча, буквально нещодавно, президент Порошенко клявся і божився, що більша частина конфіскованих коштів Януковича піде, передусім, на розвиток армії та забезпечення солдатів.

«Пріоритетом використання цих грошей буде відновлення боєздатності українського війська, ці кошти мають піти на будівництво заводу по виробництву боєприпасів, закупівлю радарів, дронів. Щоб ці кошти пішли на будівництво гуртожитків для контарктників, військових готелів для офіцерів. Важливо, щоб частина коштів пішла на будівництво реабілітаційного центру для воїнів АТО. Але важливо, щоб частина цих коштів пішла на соціальний захист найменш захищених верств населення. При чому так, щоб вони не були проїдені, а вкладені в інфраструктуру і довгі роки працювали на український народ», – заявляв Петро Порошенко.

Як ми одразу не здогадалися, що цією незахищеною верствою населення є саме друг президента – мільйонер Косюк. А розвиток інфраструктури, про яку говорив глава держави, це, напевне, будівництво нових маєтків на захоплених територіях історичних пам’яток. Ось такий кругообіг грошей в природі – від сім’ї Януковича до друзів Порошенка.

Предыдущая статья«Так выстраивается живая стена». Соратник Михо показал фото военных с колючей проволокой на украино-польской границе
Следующая статьяКНДР, вероятно, уже в шестой раз испытала ядерное оружие