Росія на кордоні з Україною зосередила військо чисельністю понад 77 тисяч людей, повідомив міністр оборони України Степан Полторак в інтерв’ю «Урядовому кур’єру», — пише Радіо Свобода.

«На нашому кордоні вона зосередила 19 батальйонних тактичних груп першого і другого ешелонів чисельністю понад 77 тисяч осіб. До складу угруповання входить майже тисяча танків, 2,3 тисячі бойових машин, понад 1,1 тисячі артилерійських систем і приблизно 400 систем залпового вогню», – сказав Полторак.

Він зазначив, що на Донбасі чисельність двох «армійських корпусів» підтримуваних Росією бойовиків становить майже 40 тисяч людей. На думку Полторака, ці «корпуси» є «невід’ємною частиною Південного військового округу Збройних сил Росії».

«У них одна модель підготовки, забезпечення, логістика, система бойового застосування. І якщо є бажання (а це ми неодноразово бачили), вони можуть припинити вогонь», – вважає Полтарак.

Він зазначив, що у 2017 році бойовики обстріляли позиції української армії понад 15 тисяч разів.

Збройний конфлікт на Донбасі почався навесні 2014 року після російської анексії Криму. Україна і Захід звинувачують Росію у збройній підтримці сепаратистів. Кремль відкидає ці звинувачення і заявляє, що на Донбасі можуть перебувати хіба що російські «добровольці». За даними ООН, унаслідок конфлікту загинули понад 10 300 людей.

Предыдущая статьяВ полиции показали, какую технику получили от Порошенко
Следующая статьяЧего ожидать от нового законопроекта «О национальной безопасности»