Старі політики повинні відійти в минуле. До них немає ні віри, ні надії. Вони викривили поняття “політика” і паразитували на державі та народові. Їх час пройшов.

Про це на своїй сторінці у facebook написав громадський діяч, правозахисник Олександр Білошкурський.

“Я дуже радий, що мій вибір співпав з вибором більшості (31%) українців, – написав Білошкурський. – Цілком нормально і реально бачити перемогу у першому турі президентських виборів Володимира Зеленського з великим відривом в 16%. Мені також імпонують інші кандидати: Ігор Смешко та Анатолій Гриценко. Я бачу подальше об’єднання молодого ентузіазму, політичної мудрості та державницького професіоналізму”.

Як стверджує Олександр Білошкурський, перемога Зеленського – це протистояння поколінь.

“Володимир, як і я, – представник того покоління, свідоме формування національних цінностей та ідеології якого відбувалося в перші роки незалежності України. Нам тоді було по 13-18 років, і ми вірили в зміни, успішність України, як однієї з найбільш розвинутих республік колишнього СРСР, в побудову демократичного суспільства, ринкової економіки, – зазначає експерт. – Політична еліта, яка отримала Україну у спадок, за ці 28 років фактично приватизувала країну та народ, розбазарила ті здобутки, яких досягли наші попередні покоління. Отже перемога Зеленського – це протистояння поколінь, вимога часу: тут і зараз піднімати країну, налагоджувати економіку, впроваджувати реальні реформи в усіх сферах життя, будувати реально демократичну, соціальну і сильно економічну державу”.

Олександр Білошкурський також додає, що багато хто називає Зеленського клоуном, звинувачуючи у нищівній критиці влади, не маючи державницького досвіду. Та каже, що він один, хто при будь-якій владі висміював її недолугість, критикуючи за політичне кумівство, викриваючи моральну злиденність політиків та ненажерливість. Політики посміхалися, але не розуміли кварталівців, не виправляли свої помилки.

Він завжди на позитиві, завжди з посмішкою. Зеленський, щоб не говорили його опоненти, – не феномен цієї передвиборчої кампанії, він – цілковита закономірність.

“Україна тим і відрізняється від багатьох держав, які були у складі Радянського Союзу, що у нас не показна демократія, а реальна. Ми вільні робити свій вибір попри будь-які тиски та фальшування, – резюмує Білошкурський. – Ми не Росія, Білорусія, Казахстан чи інші пострадянські країни, у яких демократією, спотворюючи вибір народу, прикривають прояви диктатури та тоталітаризму,

Українці неодноразово доводили світовій спільноті, що ми демократична держава, вільна країна, яка спроможна впроваджувати європейські цінності, не втрачаючи національної сутності та історичного надбання. І ми будемо розвиватись, створюючи привабливу економіку, втілюючи нові технології, змінюючи недіючі закони на дієві, поліпшуючи соціальні стандарти, відстоюючи мир. Переконаний, що найближчому майбутньому, ми всі зрозуміємо, наскільки Україна зробила крок вперед та правильний вибір. Я вірю в зміни, і на своєму рівні буду робити все, що від мене залежить”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Previous articleКиевские музеи можно будет посетить бесплатно
Next articleПочти половина доходов – на еду: стало известно, на что украинцы тратят больше всего денег