В Україні роботодавці активно шукають кваліфікованих робітників з інструментом. Досвідченим водіям, електрикам, продавцям, кухарям та швачкам теж буде не складно знайти роботу. Про це повідомили в Державній службі зайнятості, пишуть Гроші.

«Незмінною залишається тенденція високого попиту в роботодавців на кваліфікованих робітників з інструментом та працівників з обслуговування, експлуатації устаткування та машин. Роботодавці шукають досвідчених трактористів, водіїв, електриків, токарів, продавців, кухарів, пекарів, швачок, слюсарів, електрогазозварників», — йдеться в повідомленні.

За даними відомства, протягом січня-серпня 2023 року послугами Держслужби зайнятості скористалися понад 523 тис. громадян, з них 395 тис. мали статус зареєстрованого безробітного.

Допомогу з безробіття отримували 255 тис. осіб. При цьому нове робоче місце за допомогою служби знайшли 145,5 тис. українців, з них 103,5 тис. зареєстрованих безробітних.

Раніше ми писали, що в Україні майже 48 тисяч безробітних залучено до виконання суспільно корисних робіт у рамках проєкту «Армія відновлення». Вони отримують щонайменше 6700 гривень на місяць.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Предыдущая статьяМарокко сколихнув потужний землетрус, понад 290 людей загинули
Следующая статьяЧекайте на повістку або йдіть самі: 12 питань про військовий облік для жінок-медиків