Маєток Оксани Марченко в Києві, SPA-готель Медведчука “Бескид” та його закарпатська дача “Ведмежа діброва” усе ще не конфісковані. Більше того, їх на платній основі охороняє поліція охорони в інтересах власників. Як з’ясувало Bihus.Info, особи і компанії, які найняли поліцію охорони в ці об’єкти, змінилися протягом 2022 року.

Про це ідеться в матеріалі Аліси Юрченко на Bihus.Info.

Столичний маєток дружини Медведчука арештований, але досі належить Оксані Марченко і не переданий в управління державі. Там також досі присутнія поліція охорони, яка надає послуги безпеки на платній основні.

Найняла поліцію охорони в маєток Марченко фізична особа Сіропіл О. М., — повідомили Bihus.Info в Управлінні поліції охорони з фізичної безпеки в м. Києві.

Як виявила редакція, найімовірніше ідеться про Олександра Миколайовича Сіропола —  завгоспа Медведчука з його особистого маєтку. У телефонних книжках інших людей Олександр Сіропіл підписаний як “Саша Завгосп Мед”, “Саша завхоз Пуща”, “Саша Управляющий Пуща”, “Александр Вышгородская 152”, “Александр Хутор Редьки Борода” тощо. Усе це  — назви, що вказують на місце розташування власного маєтку Медведчука під Києвом.

Договір з поліцією охорони Сіропіл підписав у жовтні 2022 р. До того за охорону будинку Марченко платив її син Богдан. З сином Марченко поліція уклала договір невдовзі після повномасштабного вторгнення рф, у березні 2022 р., як раніше повідомляли Bihus.Info.

Тобто попри санкції з блокування усіх активів Медведчука і Марченко, їм, вочевидь, вдається оплачувати послуги поліції охорони в будинку Марченко за допомогою завгоспа Медведчука.

Крім того, поліція охорони досі надає платні послуги у двох інших об’єктах Медведчука-Марченко.

SPA-готель “Бескид”, що розташований в урочищі Йозифсталь на Івано-Франківщині, досі належить компанії “Укркапітал”. Історично це фірма Медведчука, але він переписав її на Марченко.

Готель під арештом, не конфіскований, але переданий в тимчасове управління державному агентству АРМА, зараз готель не працює.

А місцева поліція охорони також має договір спостереження за цим об’єктом — в готелі “Бескид” оплачується спостереження за системами тривожної сигналізації.

Поліцію охорони в готель Медведчука найняла компанія  — ТОВ “Файрікс Груп”. Зовні вона не веде до Медведчука. Але пояснити бажання цієї фірми оплачувати охорону готелю Медведчука можна саме тим, що вона діє в інтересах Медведчука-Марченко.

Дата укладання договору з поліцією охорони в готелі “Бескид”  — липень 2022 р.  — також виключає, що поліцію охорони найняли управителі від держави, адже договір укладений ще до передачі готелю в управління АРМА. Судячи з відповіді Управління поліції охорони в Івано-Франківській області, договір досі чинний.

Закарпатська дача Медведчука “Ведмежа діброва” у с. Жденієво усе ще належить фірмі “Спорт-Тур” Медведчука-Марченко. Вона арештована, передана в управління АРМА, але не конфіскована, і тимчасового управителя для неї агентство ще не знайшло. Натомість тут все ще присутня поліція охорони, найнята в інтересах власника.

Як з’ясували Bihus.Info, у серпні 2022 р. Закарпатська поліція охорони уклала договір з тією ж ноунейм-фірмою “Файрікс груп”, що й Івано-Франківська поліція охорони в готелі “Бескид”.

До того, вже під час повномасштабного вторгнення рф, у поліції охорони в закарпатській дачі Медведчука продовжував діяти договір з фірмою-орендарем дачі (у відповіді поліція охорони не вказала її назву).

Як випливає з реєстру нерухомого майна, а також з кримінального провадження СБУ, орендарем цієї резиденції Медведчука з 2021 р. була компанія ТОВ “Кетінео-Менеджмент”.

Ця фірма, записана на кіпріота, проходить у справі Управління Служби безпеки в Івано-Франківській області як структура, через яку Медведчук з Марченко з 2021 р., після накладення на них українських санкцій, заводили в Україну гроші російського походження — через імовірно фіктивні договори оренди дачі і готелю “Бескид”.

Таким чином, Медведчуку і Марченко вдається фінансувати послуги української поліції охорони навіть у 2023 р. — за допомогою завгоспа Медведчука і ТОВ “Файрікс груп”.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Предыдущая статьяПризову більше не буде: Умєров затвердив Концепцію кадрової політики Міноборони
Следующая статьяТримаються самі і тримають економіку. 5 найстійкіших галузей України