У листопаді українцями було придбано близько 5,4 тисячі нових автомобілів. За даними Асоціації автовиробників України цей показник виявився нижчим на 6% порівняно з попереднім місяцем, пишуть Гроші.

В Укравтопромі наголосили, що причиною зниження продажів у листопаді могло стати блокування кордону польськими перевізниками, що призвело до збільшення термінів доставки автомобілів до України.

Проте порівняно з листопадом 2022 року ринок продажів нових авто зріс на 74%.

«Найпопулярнішою маркою на ринку нових автомобілів залишається Toyota. За місяць було зареєстровано 854 нових авто цієї марки. Щодо жовтня поточного року, продажі нових Toyota зменшилися на 8%, але зросли на 22% порівняно з листопадом 2022 року», — заявили в Асоціації автовиробників України.

Другим за популярністю брендом авто в Україні минулого місяця стала Skoda (було продано 517 одиниць). У трійці найкращих із продажів з результатом 476 автомобілів  опинився Volkswagen.

Також у Топ-10 листопада за продажами увійшли:
RENAULT – 383 одиниці;
NISSAN – 309 одиниць;
BMW – 253 одиниці;
MERCEDES-BENZ – 222 одиниці;
MAZDA – 189 одиниць;
SUZUKI – 180 одиниць;
CITROEN – 178 одиниць.

Загалом за 11 місяців цього року українці купили 55 тисяч нових легкових автомобілів, що на 61% більше, ніж за аналогічний період 2022 року.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Предыдущая статьяГроші на бізнес: українські підприємства можуть отримати до 400 тис грн
Следующая статьяЧи блокують банківські картки за неявку в ТЦК: у SPRAVDI розвіяли фейк