Finances Saving Economy concept. Accountant or banker calculate the cash bill.

Після відновлення декларування 12 жовтня 2023 року Національне агентство з питань запобігання корупції оновило форму декларації про доходи, адаптувавши її до змін відповідно до законодавства. Про це повідомили в НАЗК, пишуть Гроші.

Так, відтепер у розділі декларації 12.1 «Банківські та інші фінансові установи, у тому числі за кордоном, у яких у суб’єкта декларування або членів його сім’ї відкриті рахунки чи зберігаються кошти, інше майно» не потрібно вказувати номери рахунків, так звані IBAN. Треба зазначати лише фінансові установи, у яких відкрито банківські рахунки.

У полі щодо рахунку варто обирати позначку «Не застосовується» у полях «Тип рахунка, індивідуального банківського сейфу (комірки)» та «Номер рахунка, індивідуального банківського сейфу (комірки)».

«Відомості про інших фізичних чи юридичних осіб, які мають право розпоряджатися рахунками (банківським сейфом, коміркою) та які відкрили такі рахунки на ім’я суб’єкта декларування, підлягають відображенню», — йдеться в повідомленні.

Також НАЗК забезпечило можливість при заповненні відомостей про об’єкти незавершеного будівництва у виді квартири, кімнати, машиномісця або паркомісця не зазначати відомості про власника земельної ділянки, на якій такий об’єкт будується.

«Таким чином НАЗК виконало закон, а декларанти мають можливість подати декларації за 2021-2023 роки з урахуванням змін, визначених Законом №3384-ІХ», — додали у відомстві.

Раніше ми писали, що 12 жовтня 2023 року в Україні набув чинності закон про відновлення декларування. Одночасно стартувала й кампанія декларування за 2021-2022 роки, яка триватиме до 31 січня 2024 року.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Предыдущая статьяНепрацюючі українці можуть отримати до 100 тис грн на власну справу: які умови
Следующая статьяКінець війні? До чого може призвести відмова у допомозі Україні