В Україні малозабезпечені багатодітні сім’ї і малозабезпечені сім’ї з дітьми з інвалідністю, що проживають в зоні бойових дій, отримають кошти на «вінтеризацію» (підготовку до зими). Про це повідомили в Міністерстві соціальної політики, пишуть Гроші.

Завдяки ухваленій урядом 1 грудня постанові стартував спільний проєкт Мінсоцполітики й Дитячого фонду ООН (UNICEF). У межах проєкту малозабезпечені багатодітні сім’ї та малозабезпечені сім’ї з дітьми з інвалідністю, які проживають у певних районах Дніпропетровської, Запорізької та Харківської областей, визначених програмними документами UNICEF, отримають кошти на підготовку до зими.

Допомога надаватиметься на три місяці в розмірі 3600 гривень на місяць на кожного отримувача державної соціальної допомоги та додатково 6660 гривень на кожну дитину.

Орієнтовно проєкт охопить близько 5 тис. родин. Плановий обсяг проєкту — 333 млн грн.

«Реалізація проєкту дасть можливість надати фінансову допомогу тим, хто її критично потребує, не збільшивши навантаження на державний бюджет», — йдеться в повідомленні.

Раніше ми писали, що в Україні отримувачі житлових субсидій та пільг отримають додаткову підтримку на придбання твердого палива.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Предыдущая статьяВбити ринок автогазу? Чому Гетманцев так хоче підняти акцизи на газ
Следующая статьяГібридне небо: як Україна разом із США створюють унікальну систему ППО