Більшість українців вірить у те, що наша країна зможе здобути перемогу над Росією. Про це свідчать результати опитування, проведеного Соціологічною групою «Рейтинг» 10-11 лютого, пишуть Гроші.

«Абсолютна більшість респондентів (85%) у цілому впевнені, що Україна зможе відбити напад РФ. 15% не впевнені в цьому», — повідомляють соціологи.

За даними опитування, важливою умовою перемоги є міжнародна підтримка: лише 19% респондентів вважають, що перемога України можлива без міжнародної допомоги, відповідно 79% не впевнені, що без західної допомоги вдасться перемогти.

Загальний відсоток переконаних у перемозі суттєво не змінився, але за пів року знизився відсоток тих, хто був у цьому абсолютно впевнений. Так, у червні абсолютна певність щодо перемоги була в 71% українців, наразі — у 42%. Водночас зріс відсоток тих, хто не вірить у перемогу — з 3% у червні минулого року до 15% зараз.

31% вважає, що для перемоги над Росією Україні знадобиться пів року чи менше. Однак частіше (39%) говорять, що для перемоги потрібно більше року. Така позиція стала загалом більш поширеною порівняно з червнем 2023, тоді так вважали 25%.

Раніше ми писали, що в дедалі більшої кількості українців телемарафон «Єдині новини» викликає критичні зауваження. Станом на початок лютого 2024 року інформації з марафону довіряють лише 36% громадян.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Предыдущая статьяРеальні цифри набагато вищі: втрати серед цивільного населення України за даними ООН
Следующая статьяЗустріч на Бузі: чи зможуть українські та польські урядовці зупинити блокаду кордону