З 18 травня 2024 року в Україні почне діяти новий мобілізаційний закон, у зв’язку з чим для деяких категорій громадян можуть змінитися правила перетину кордону. Про це повідомив речник Державної прикордонної служби Андрій Демченко на брифінгу в Media Center Ukraine — Ukrinform, пишуть Гроші.

За словами речника, уряд має привести свої нормативні документи відповідно до вимог закону про мобілізацію, який набуде чинності 18 травня. Відповідно слід очікувати, що в правила перетину кордону можуть бути внесені зміни.

«Я не можу достеменно сказати, які вони будуть, чого вони стосуватимуться. Але зважаючи, що також в статтю 23 Закону України «Про мобілізацію та мобілізаційну підготовку» були внесені зміни щодо умов відстрочки від призову, то варто очікувати, що певні, хоч і не кардинальні зміни, але можуть бути внесені в правила перетину державного кордону», — попередив Демченко.

Раніше ми писали, що в умовах воєнного стану українські жінки можуть спокійно виїжджати за кордон, проте в деяких випадках їм можуть відмовити.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Предыдущая статья«Вимивання» чоловіків та відхід у тінь: що відбувається на українському ринку праці навесні
Следующая статьяНаша відповідь «Вагнеру»? Чи є реальним сценарій створення приватних армій в Україні