Європейська Бізнес Асоціація (ЄБА) звернулася до Верховної Ради та Кабміну із закликом вирішити ТОП 5 головних проблем для бізнесу, пов’язаних із мобілізацією, серед яких продовження оновлення даних та запуск електронного бронювання співробітників.

Про це пише «Економічна правда» із посиланням на цю організацію, пишуть Гроші.

Видання зазначає, що представники бізнесу просять терміново вирішити такі проблеми:

  1. Ухвалення законопроекту про продовження терміну оновлення даних до 150 днів. Оскільки через перебої з електроенергією та інтернетом станом на 25 червня свої військово-облікові дані змогли оновити лише 2,3 млн військовозобов’язаних із приблизно 11 млн.
  2. Запустити систему електронного бронювання працівників через ресурси порталу Дія для підприємств критичної інфраструктури та економіки. Оскільки за нинішньої системи процес від підготовки документів до отримання наказу про бронювання займає в середньому 2 місяці та потребує значних ресурсів з боку держави та бізнесу. А також, у зв’язку з збільшенням випадків відмов у бронюванні з боку органів влади без пояснення причин.
  3. Надати заброньованим військовозобов’язаним та тим, хто перебуває у процесі бронювання (з моменту подання заявки підприємством і до постановки на спецоблік) 30 днів імунітету від мобілізації для оновлення даних у ТЦК та СП.
  4. Дозволити бронювання без обмежень кількості працівників транспортної галузі, які безпосередньо задіяні в процесі здійснення вантажних перевезень.
  5. Підтримати законопроекти, що запровадять економічне бронювання для всіх видів бізнесу.

Раніше ми писали про те, що Міноборони не підтримує збільшення термінів оновлення облікових даних з 60 до 150 днів, оскільки є можливості оновити дані в ТЦК та СП, ЦНАП, а також у додатку «Резерв+».

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Предыдущая статьяПідвищення тарифу на світло: які будуть платіжки і куди підуть гроші
Следующая статьяВ Україні з 1 липня запроваджується кримінальна відповідальність за контрабанду товарів