Народний депутат Галина Третьякова зареєструвала проект Постанови ВР щодо внесення змін до фінансового забезпечення діяльності народних депутатів щодо оплати праці їхніх помічників-консультантів. Зокрема, пропонується збільшити депутатський фонд на зарплати помічників із 88,4 тисяч до 132 тисяч гривень.

Про це свідчить оприлюднений текст проекту на сайті парламенту, пишуть Гроші.

Так, згідно з текстом проекту, пропонується збільшити з 1 липня 2024 року місячний фонд для оплати праці помічників-консультантів народного депутата України з «29,2» до «43,8» прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня 2024 року.

Для цього пропонується перерозподілити кошти в межах витрат на діяльність Верховної Ради.

«Таким чином, збільшення фонду оплати праці передбачається за рахунок економії видатків на оплату праці з нарахуваннями народних депутатів України та їх помічників-консультантів та економія за рахунок видатків, передбачених на відшкодування видатків, пов’язаних з виконанням депутатських повноважень та зменшення видатків на оплату праці за нарахуваннями , передбаченими для оплати праці працівників Апарату Верховної Ради України», – йдеться у пояснювальній записці до проекту Постанови.

Нардеп Галина Третьякова набула широкої популярності після того, як у 2020 році в ЗМІ розлетілася її заява про те, що в сім’ях, які потребують матеріальної допомоги, народжуються діти «дуже низької якості».

Раніше ми писали про те, що у 2024 році зарплати народних депутатів в Україні збільшаться автоматично через зростання розміру прожиткового мінімуму.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Предыдущая статьяОприлюднено ціни на газ в Україні в липні: скільки доведеться платити
Следующая статьяПік відключень, шокуючі платіжки за світло та нова допомога для ВПО: що на нас чекає у липні