Народний депутат від «Слуги народу» Олег Бондаренко задекларував криптовалюти на найбільшу суму: він має 80 Bitcoin, що після конвертації еквівалентно 253,9 млн гривень. «Слово і діло» переглянуло декларації його колег по Верховній раді та пропонує на інфографіці подивитися, хто ще з депутатів володіє криптовалютою та на яку суму.

Колега Бондаренка про фракції Єгор Чернєв задекларував Bitcoin на суму 19 млн 358,8 тисяч гривень. Їхнім власником він став у 2017 та 2020 роках.

«Слуга народу» Іван Юнаков купував різні види криптовалюти – Ripple, Ethereum, TRON, Tether, Stellar, HEDERA, ALGORAND, Coreum – під час повномасштабної війни. Зараз у нього криптовалюти на 14 млн 129,7 тисяч гривень після конвертації.

Антон Швачко володіє криптовалютою (FDUSD, LUNC, USD-M Futures) на суму 1 млн 069,5 тисяч гривень. У власності вона у нього з’явилася в 2022 році.

Василь Мокан, теж із «Слуги народу», має криптовалюти (Bitcoin, Ethereum) на 643,2 тисячі гривень.

Член групи «Довіра» Сергій Вельможний з минулого року має криптовалюту Tether, Binance Coin, FDUSD, Cardano. її вартість оцінюється у 476,9 тисяч гривень.

Ярослав Железняк із «Голосу» у 2024 році став власником криптовалюти Ripple на суму 395,1 тисяч гривень після конвертації. Його колега по фракції Роман Лозинський задекларував Bitcoin, Ethereum, Ethereum PoW на суму 246,8 тисяч гривень.

Депутат із групи «Відновлення України» Олег Воронько задекларував Bitcoin на суму 155 тисяч гривень.

У позафракційного Гео Лероса у власності є криптовалюта (Cardano, TRX, ETC, Dogecoin) на суму 151,2 тисяча гривень.

Олег Мейдич із «Батьківщини» минулого року придбав криптовалюту на суму 131,1 тисяча гривень. Він задекларував Ethereum, Ripple, Binance Coin, Solana, Celestia, Litecoin, Pepe, Dogecoin.

Його колега по фракції Богдан Лукашук має крипту (Ripple, Bitcoin, Ethereum, Binance Coin, Tetherна) на суму 26,1 тисяч.

У «слуг народу» Артема Нагаєвського та Мар’яна Заблоцького в деклараціях криптовалюти на суму 27,1 тисяч та 5,2 тисяч гривень відповідно.

Зазначимо, за інформацією Опендатабот, понад 2 тисячі українських чиновників задекларували криптовалюту за 2024 рік.

Голова парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев анонсував, що криптовалюту можуть легалізувати орієнтовно у першій половині 2025 року.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Предыдущая статьяДепортація українців: Женевська конвенція не дозволяє, але є винятки