«Слово і діло» проаналізувало декларації керівників обласних управлінь Національної поліції за 2024 рік. З’ясувалося, що найвищу зарплату отримав керівник Нацполіції у Хмельницькій області Руслан Герасимчук. Рейтинг зарплат керівників управлінь, а також задекларовані ними грошові заощадження – на інфографіках.

Найвища зарплата у голови Нацполіції в Хмельницькій області

У 2024 році найбільш оплачуваним був керівник управління Національної поліції у Хмельницькій області Руслан Герасимчук – він заробив 1 млн 581,6 тисяч гривень.

Близько півтора мільйона за рік також заробили глава управління Нацполіції в Запорізькій області Артем Кисько та колишній глава Нацполіції в Херсонській області Ігор Король.

Керівник поліції Києва Дмитро Шумейко заробив минулого року 1 млн 366,1 тисяч гривень. Глава управління в Дніпропетровській області Олександр Ганжа задекларував 1 млн 311,5 тисяч гривень зарплати, глава управління в Київській області Анатолій Щадило – 1 млн 300,9 тисяч гривень, глава управління у Вінницькій області Юрій Пархоменко – 1 млн 295,8 тисяч гривень, глава управління в Чернівецькій області Віктор Нечитайло – 1 млн 288 тисяч гривень, глава управління в Миколаївській області Сергій Махно – 1 млн 284,1 тисяч гривень.

Близько 1,27 млн гривень зарплати за 2024 рік задекларували Сергій Безпалько (керівник управління Нацполіції в Івано-Франківській області), Ярослав Колесник (Закарпатська область), Сергій Зюбаненко (Тернопільська область), Євген Рогачов (Полтавська область).

Зарплату в 1,2 млн задекларували Олександр Шляховський (управління Нацполіції у Львівській області), Роман Козяков (ексглава управління Нацполіції в Кіровоградській області), Іван Жук (Одеська область).

Керівник управління Нацполіції в Чернігівській області Іван Іщенко заробив минулого року 1 млн 187,5 тисяч гривень, Віктор Шанський з поліції у Рівненській області – 1 млн 090,2 тисяч гривень.

Менше всіх заробили керівники обласних управлінь поліції, які пропрацювали неповний рік. Олег Гудима був призначений головою Нацполіції Черкаської області у квітні 2024 року, йому нарахували 961,2 тисяч гривень зарплати.

Олег Сліпчук став керувати поліцією Волинської області у травні, він задекларував 720 тисяч гривень зарплати.

У листопаді були призначені керівники управлінь Нацполіції у Сумській та Житомирській області – Олег Кашперук та Олександр Ковтун. Вони задекларували 197,7 тисяч і 141,4 тисяч гривень зарплати.

Які грошові активи задекларували керівники обласних управлінь Нацполіції

Глава управління Національної поліції у Хмельницькій області Руслан Герасимчук задекларував 1 млн 203,2 тисяч гривень і 30 тисяч доларів. Більша частина коштів зберігається готівкою.

Олег Кашперук (Сумська область) задекларував 1 млн 136,8 тисяч гривень. Більша частина грошей також у готівковій формі.

На інфографіках – зарплати керівників обласних управлінь Нацполіції та їх грошові заощадження.
Заощадження керівників Нацполіції Слово і діло

Дмитро Шумейко (Київ) задекларував трохи більше мільйона гривень готівкою та на банківських рахунках. У спільній власності з дружиною у нього є 40 тисяч гривень і 14,5 тисяч доларів.

Олег Гудима (Черкаська область) задекларував 613,1 тисяч гривень у банку та 11 тисяч доларів готівкою.

У декларації Анатолія Щадила (Київська область) зазначено, що у нього у власності є 513,6 тисяч гривень, тисяча доларів і 0,9 тисяч євро (на банківських рахунках). Готівкою Щадило разом із дружиною накопичили 60 тисяч доларів.

Сергій Безпалько (Івано-Франківська область) задекларував готівкою та на рахунках 500,4 тисяч гривень, 33,2 тисяч доларів і 41 тисячу євро.

Сергій Махно (Миколаївська область) володіє 368 тисячами гривень і 27 тисячами доларів. Артем Кисько (Запорізька область) накопичив 207,8 тисяч гривень і 10 тисяч доларів, Євген Рогачов (Полтавська область) – 203,8 тисяч гривень і 106,1 тисяч доларів, Іван Жук (Одеська область) – 194,1 тисяч гривень і 15,6 тисяч доларів, Юрій Пархоменко (Вінницька область) – 182,2 тисяч гривень, Роман Козяков (колишній глава Нацполіції у Кіровоградській області) – 155,9 тисяч гривень і 17,5 тисяч доларів.

Олег Сліпчук задекларував 105,7 тисяч гривень. У спільній власності з дружиною у нього готівкою є 53,9 тисяч доларів.

У декларації Олександра Ганжі (Дніпропетровська область) зазначено, що із заощаджень у нього є 97,4 тисяч гривень і 69 тисяч доларів, у Сергія Зюбаненка (Тернопільська область) – 73 тисячі гривень і 2 тисячі доларів, у Ярослава Колесника (Закарпатська область) – 57 тисяч гривень, 35 тисяч доларів і 1,2 тисяч євро, у Івана Іщенка (Чернігівська область) – 24,3 тисячі гривень і 43 тисячі доларів, у Ігоря Короля (колишній глава Нацполіції Херсонської області) – 10,4 тисяч гривень і 8 тисяч доларів, у Дмитра Отставних – 5,4 тисяч гривень і 31 тисяча доларів.

Олександр Ковтун (Житомирська область) зберігає готівкою і на банківських рахунках 53,6 тисяч гривень і 1,3 тисяч доларів. Разом із дружиною у власності 175 тисяч гривень, 35 тисяч доларів і 15 тисяч євро.

Віктор Нечитайло (Чернівецька область) задекларував 35 тисяч гривень і 10 тисяч доларів, а також 70 тисяч гривень у спільній власності з дружиною.

Олександр Шляховський (Львівська область) задекларував 3,4 тисяч гривень і 0,5 тисяч доларів. З дружиною у нього спільні 150 тисяч гривень і 3,5 тисяч доларів.

У Віктора Шанського (Рівненська область) немає особистих грошових активів – тільки спільні з дружиною: 500 тисяч гривень і 40 тисяч євро.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Предыдущая статьяХто з народних депутатів задекларував криптовалюту та на яку суму
Следующая статьяВеликодній кошик подорожчав більш ніж на 60% від початку повномасштабної війни