Співачка Gayara розповіла про  своє кохання та успіх,про свою творчість та свої секрети жіночої краси, та про пісні, які ніколи не буде співати- навіть за гроші.

— Що вас надихає і дає стимул щодня бути кращим та успішнішим?

— Мене надихає відчуття щастя тут і зараз. Мене надихає, коли я щаслива і коли я знаю, чого хочу, коли я ставлю перед собою нову ціль і досягаю її. Ціль — це не просто забаганка чи список. Це цікаве життя, враження, емоції, різноманітні події, люди, нові думки. Це певне «переродження» самої себе, як, наприклад, відбулося під час війни. Коли почалася війна, це стало для мене шоком. Як для людини чутливої, в мене було два виходи: або внутрішньо наче впасти і не встати ніколи, або стати іншою новою особистістю, яка ніколи наче не згасне. Я обрала другий варіант.

— Батьки хотіли, щоб ви стали викладачем вокалу?

— Такої мрії, як стати викладачем вокалу, в мене не було. Це моє призначення, справа, яка сама мене знайшла і стала роботою. Справа, де я відчувала, як ніби жодного дня і не працювала, тому що це для мене приємне задоволення. Я дуже комунікабельна людина і дуже добре відчуваю людей. Знаю, що їм «болить», що їм потрібно, чому вони прийшли і як їм дати максимально доступно і результативно те, що вони хочуть. Також я цікавлюся психологією, щоб пояснити більш доступно зажими, комплекси, переконання, як все це заважає співати. Я впевнена, що кожна людина може співати, якщо захоче. На мій погляд, коли людина внутрішньо не дозволяє собі співати, вона не дозволяє собі дихати на повну. Коли людина хоче співати, вона себе відчуває по — іншому, вона відчуває себе більш вільною, більш розкутою, більш динамічною. Це позитивно впливає на життя в цілому. Після цього, що я вже встигла розказати про викладання вокалу, можна зрозуміти, що я дуже люблю цю справу. Мої батьки ніколи не казали мені, ким я маю стати. Вони мені казали, що дуже хочуть, щоб я була щаслива.

— Як часто ви закохуєтесь?

— Мені може часто хтось подобатися, якщо я не перебуваю у відносинах. Якщо ж в мене є кохана людина, то вона лише одна. Але щоб закохатися, потрібно щоб «пазли склалися». На першому етапі моєї закоханості потрібно, щоб до людини була симпатія, цікавість як до особистості. Потім найголовніші питання до себе: «цей чоловік зробить мене щасливою, що саме він може зробити для мене, які конкретні дії? Як я відчуваю себе поруч з ним? Чи є він рішучою людиною, чи є він людиною слова?».

Звичайно, повинні бути спільні цінності, мрії, спосіб життя, легкість в спілкуванні, почуття гумору, захищеність поруч з ним – все це для мене дуже важливо. Наприклад, я ніколи не буду робити перших кроків. Ніколи не буду запрошувати на побачення, навіть якщо він мені дуже подобається. Чому? По-перше, завжди відчуваю, коли я подобаюсь, і якщо чоловік не має рішучості мене запросити на побачення, він мені не підходить. Тому що я люблю рішучих, впевнених в собі чоловіків. Такий чоловік знайде підхід до мене, нам буде дуже цікаво разом.

— Розкажіть про своє перше справжнє кохання?

— Я думаю, що взагалі говорити про справжнє кохання доречніше, коли мені буде років сімдесят. Я не розумію, як може справжнє кохання бути першим, другим, третім чи четвертим. Для мене справжнє кохання — це одне на все життя, як би це банально не звучало. Моє життя ще все попереду, тому дуже важко зараз відповісти на це питання. Я вірю в те, що справжнє кохання можуть сформувати не всі пари. Це велике чудо, дар, якщо справді люди віднайшли один в одному те, що їм дуже потрібне в житті. Можливо те, чого їм не вистачало в самому собі. Справжнє кохання — це доповнення тебе, без жертовності і страждань.  Як на мене, справжнє кохання – це однакові теплі почуття один до одного, це цікавість один до одного, це спільний темп розвитку, це піклування один про одного. Постійна робота над стосунками — це вчасно почути один одного, зрозуміти один одного, прийняти один одного. Я дуже серйозно підхожу до таких питань. У цьому вся я. Так що час покаже.

— Чи бувають успішні жінки без підтримки чоловіків?

— Все буває  і всьому є місце. Проте є різниця між жінкою, яка повинна бути успішною, бо в неї не має іншого вибору, наприклад, не має підтримки від чоловіка, і жінкою успішною, тому що її люблять і підтримують. Звичайно, є ще багато різних варіантів, проте сфокусуємося саме на двох. Багато чоловіків дуже бояться успіху жінки, тому багато чого їй не дозволяють і в результаті втрачають кохану. Що робить мудрий чоловік, який має перспективну амбіційну дружину? Він спрямовує її можливості, організовує процес, допомагає. В такому випадку, жінка відчуває, що її чоловік їй потрібний, він завжди поруч, він себе достойно проявляє в різних життєвих ситуаціях. Жінка вся світиться від щастя, тому завжди готова також його порадувати і, таким чином, зберігається і авторитет чоловіка, і радісний погляд дружини. І такий тандем є ідеальний для успіху. Також відбувається і таке, що поруч був не той чоловік, з яким би жінка могла проявити себе і стати успішною. Тільки після закриття стосунків з таким чоловіком, жінка відчувала сили, енергію і впевненість в собі, і ставала досить успішною. Так що в кожного свій шлях до успіху.

— Ви не тільки талановита співачка, але і красива жінка, любляча мама. Поділіться своїм головним секретом краси?

— Головне, це зі всіх сил старатися отримувати радість! Справжню радість від життя! Спочатку потрібно прийняти себе, повністю полюбити як свою зовнішність, так і характер. Мені завжди усе подобалося в мені. Мене дуже любили батьки і цю любов я відчуваю досі. Єдине, в мене було досить критичне ставлення, вимоги у професійному плані до самої себе. А саме: перфекціонізм, який я не могла навіть пояснити спочатку. Для мене важливе харчування. Я дуже важко сприймаю відчуття «голоду». Для мене важливо, що я їм. В мене немає дієти, проте я не їм фастфуд, не п’ю газованої води, не їм чіпси, тощо. Займають пілатесом, трішки стретчингом. Звичайно, доглядую за шкірою всього тіла.

— Давайте поговоримо про музику. Коли настав той момент, коли таки знайшлися люди з музичного бізнесу?

— Коли людина приймає рішення в якому напрямку іти, тоді з’являються люди. Наприклад, дуже важливо запитувати себе, що ти зробив сьогодні для досягнення своєї цілі. Далі, спробувати подивитися на себе зі сторони твого найкращого друга, коуча, ментора, щоб зрозуміти, хто ти є. А якщо тобі потрібно запитати, то не зволікай і питай, наступного разу може не бути. Такого плану дій було досить багато і поступово я починала сама писати, дзвонити, зустрічатися з людьми. Багато зустрічей не приносило бажаного результату, проте рухалась далі. Я не можу сказати, що відразу багато людей знайшлося. Але з кожною людиною приходила нова якість інформації, яку я максимально використовувала. На даний момент зі мною працює до десяти людей, які в тій чи іншій мірі мають відношення до музики та шоу-бізнесу, це креативні та творчі люди зі своїм багажем знань та досвіду.

— Чи плануєте далі презентувати пісні, як «Біль війни»? А коли буде пісня про кохання?

— «Біль війни» — це пісня про біль нашої нації, одна в моїй творчості з таким трагічним текстом. Дуже надіюсь, що скоро закінчиться війна, і ми більше ніколи не будемо відчувати подібного. Так, в мене є пісні про кохання. Вже є готові дві пісні про кохання і вони достатньо різні. Яку саме пісню про кохання я випущу — ще сказати не можу. Можливо, це станеться в березні, можливо — раніше.  Я вважаю, що любов — це наша основна емоція, яка може зробити все, навіть допомогти здійснити будь — які наші мрії. Любов необхідна нашій країні, тому що саме вона загоїть всі рани цієї війни.

 

Gayara – Біль війни (музичне відео)

— Які би ви пісні не співали ні за які гроші? Чому?

— Я би не співала пісні про росію, про путіна. Потрібно відчути пісню, щоб впевнено сказати, що ця пісня саме для мене. Тому що одна й та сама пісня в вустах іншого артиста звучить і «читається» по-різному. Мені важливо, який я сенс доношу до людей. Якщо сенс пісні в тому, щоб пропагувати зло, ненависть, вбивство – тоді це не моя пісня. Я слухаю дуже різну музику, так що мене важко здивувати і почути категоричне «ні». Пісня має мотивувати, нагадувати історії з життя. Я дуже люблю різну музику, проте важливо відчути її. Потрібно повністю зрозуміти про що пісня, тому що все інше втрачає сенс. Для мене важливо, чи близька мені ця історія, чи зможу я відтворити саме те, що задумав автор.

— Які плани на грудень  місяць?

— Першого грудня відбудеться прем‘єра пісні «Україна переможе». Зараз перемога — це наша найголовніша мрія; це те, що ми будемо загадувати собі на Різдво, Новий Рік. Перемога — це нарешті повернутися додому. Уже навіть відзняли музичне відео на дану пісню. Музичне відео «Україна переможе» плануємо презентувати під Новий рік.

— Щоб ви побажали нашим читачам?

— Кожному я бажаю не зупинятися. Іти вперед, не дивлячись ні на що. Нас багато і ми здолаємо всю цю нечисть і виженемо з нашої землі. Важливо розвиватися, навчатися чомусь новому. Тому що все матеріальне можуть забрати, а знання, які є в голові забрати, не можна. Коли є розвиток і знання, кожен з нас обов’язково знайде нову роботу, купить потрібні речі. Важливо приділяти увагу дітям, вони можуть самі не розказати про свої переживання.

Спілкувався:  Віталій Шуляр.

Фото: надано менеджментом Gayara

ІНФО ДОВІДКА

Gayara (справжнє ім’я Ковальук Олена) – співачка, автор пісень, переможниця телевізійного проекту «Караоке на майдані» (2007 рік), володарка Гран-прі міжнародного конкурсу «Шоу західний регіон», дипломант міжнародного вокального конкурсу «Кришталевий жайвір», магістр музичного мистецтва естрадного відділу. Екс – учасниця музичного гурту «Дана вода». Засновниця та вокальний тренер вокальної академії  «Art Mus». Перша представлена авторська пісня «Єдина Україна» у 2014 році та у 2018 році було представлене музичне відео до даної пісні. На той час артиста виступала під псевдонімом Melena. У 2021 році випустила дебютне відео «Я –українка» під новим сценічним іменем  «Gayara» після чого виступає під даним іменем, а також бере активну участь в благодійних концертах, зокрема у концертах для підтримки ЗСУ. В липні 2022 року презентувала музичний альбом «Історія війни» та окремо сингл «What is Ukraine» на стадіоні в місті Рівне, а також розпочала співпрацю з футбольним клубом «Верес» , написавши для клубу гімн «Перемога», який увійде у новий альбом артистки.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Предыдущая статьяВсе про бюджет-2023: які основні показники закладено, як змінилися витрати та як голосували в Раді
Следующая статьяЗа ціною авто: як постачання генераторів вплинули на ситуацію з бензином