Íàðîäíûé äåïóòàò îò ôðàêöèè "Áëîê Ïåòðà Ïîðîøåíêî" Ñåðãåé Ëåùåíêî â êóëóàðàõ Âåðõîâíîé Ðàäû Óêðàèíû â Êèåâå, 18 ìàÿ 2016 ã. Ôîòî Êîñàðåâ Àëåêñàíäð / ÓÍÈÀÍ

Триває розгляд позову Віктора Медведчука проти мене та «24 каналу» в Печерському суді Києва.

Уся ця історія є наглядним доказом того, що Медведчук зберігає вплив на судову систему попри те, що перестав бути главою адміністрації президента 14 років тому, — пише Українська правда.

Отже, після моїх викриттів про зачистку ринку автомобільного газу на користь структур, пов’язаних з Медведчуком, він подав на мене до суду. І не один, а… 10 позовів одночасно. Це абсолютний рекорд – друге місце у СБУшника Павла Демчини, в якого сім позовів проти мене.

Цікавим є не сама кількість позовів, а те що з ними витворяв Медведчук. Він подавав ці десять позовів у Печерський районний суд один за одним. Коли ж визначався суддя-доповідач, ним подавалася заява про залишення позову без розгляду. І так тривало доти, доки «електронний розподіл» справ не обрав доповідачем потрібного Медведчуку «служителя Феміди». Ним виявився суддя Олексій Соколов.

Це – шахрайський юридичний прийом під назвою «рулетка», коли позови подаються та відкликаються, поки справа не потрапить до свого «кишенькового» судді.

Далі – ще цікавіше. Виявляється, що, крім мене, Медведчук позивався в Печерському суді проти депутата Володимира Ар’єва. І, за дивним збігом обставин, його справа також потрапила… до судді Соколова.

Збіг стає ще більш дивовижним, якщо переконатися, що позови були подані з різницею в декілька хвилин – тобто ймовірність потрапити на одного і того самого суддю за звичайних обставин є мінімальною:

— Медведчук проти мене: https://court.gov.ua/log_documents/28010326/2606/ Дата і час реєстрації позову 04.12.2017, 16:50:40

— Медведчук проти Ар’єва: https://court.gov.ua/log_documents/28009402/2606/ Дата і час реєстрації позову 04.12.2017, 16:35:50.

При чому в справі проти Ар’єва суддя Соколов уже своє слово сказав – і задовольнив позов Медведчука. В моїй справі розгляд триває – але в ході засідання минулого тижня суддя Соколов відхилив усі клопотання нашої сторони – і про порушення підсудності, і про відмову від розгляду за спрощеною процедурою, і навіть про виправлення описки.

А на додачу адвокат Медведчука Ігор Кириленко почав вимагати заборонити відеозйомку в ході судового засідання. Лише подивіться, як прореагував захисник Медведчука, коли побачив включену відеокамеру:

Але і це не все – той самий суддя Олексій Соколов у тому ж таки Печерському судді виніс рішення в інтересах Медведчука і в третій справі. Цей «вершитель правосуддя» зобов’язав. Національну поліцію відкрити кримінальне провадження… проти журналістів програми «Схеми» за статтею «Порушення недоторканності приватного життя», вимагаючи їх покарання за відеозйомки чартерних перельотів Медведчука, якому єдиному в країні дозволено пряме авіасполучення з Москвою.

Таким чином, є всі докази того, що в Печерському суді Медведчук має «вікно замовлень», яке безвідмовно задовольняє примхи «клієнта».

Показово, що у моїй справі провадження відкрито з порушенням підсудності. Позов до фізичної особи подається за місцем реєстрації або проживання – тоді як я жодного дня в своєму житті не був зареєстрований та не проживав у Печерському районі. А другий відповідач – «24 канал» – взагалі зареєстровано у Львові! Але це жодним чином не вплинуло на суддю Соколова, який почав розгляд справи по-суті.

Усі ці «рулетки», відкриття провадження з порушенням підслідності, три справи на одного суддю вказують на явно упереджене ставлення суді Соколова. Тому наша сторона готується заявити йому відвід. Жодних сумнівів у тому, що результати справи вже вирішено, а потрібне рішення написано, у мене немає – однак і здаватися Медведчуку без бою я також не збираюся.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

ИСТОЧНИКУП
Предыдущая статьяНаталья Каплан опровергла слова о «предсмертном состоянии» Сенцова
Следующая статьяГлава Минфина: переговоры с МВФ по газу идут конструктивно, скоро итог