У ніч на 13 вересня на кордоні між Азербайджаном та Вірменією знову розпочалися бойові дії. Зокрема, почалися обстріли з мінометів та важкої артилерії.

Про це повідомляє Міністерство оборони Азербайджану, пише Слово і Діло.

У відомстві заявили, що вірменські військові здійснили диверсії на Дашкасанському, Кельбаджарському та Лачинському напрямках. Зазначається, що диверсанти з Вірменії у темну пору доби замінували ділянки між позиціями підрозділів азербайджанської армії та дорогами постачання в різних напрямках.

Після того, як Азербайджан вжив термінових заходів, між країнами розпочалися бойові зіткнення. Відомо, що з обох сторін є втрати серед особового складу.

У свою чергу, у Міноборони Вірменії заявили, що Азербайджан відкрив вогонь з артилерії та великокаліберної зброї у бік населених пунктів Ґоріс, Сотк та Джермук. Уряд країни збирається на термінову нараду, після чого, ймовірно, відбудеться звернення до Організації договору про колективну безпеку.

Вірменія може звернутися до ОДКБ з проханням про військову допомогу. Напад країни, згідно з угодою, означає напад і на Білорусь, Казахстан, Киргизію, Росію та Таджикистан.

За інформацією Telegram-каналів, 102 російська військова база в Гюмрі була піднята по тривозі та приведена в готовність.

Вірменські Telegram-канали заявили, що за посередництва росії досягли попередньої домовленості про припинення вогню о 02:30 за місцевим часом. Водночас азербайджанські не підтвердили цю інформацію.

Нагадаємо, що між Азербайджаном та Вірменією періодично відбуваються бойові зіткнення.

На початку вересня президент Азербайджану Ільхам Алієв заявив, що переговори з Вірменією рухаються у бік врегулювання конфлікту у Нагірному Карабаху. Він зазначав, що протягом наступних місяців країни можуть підписати мирну угоду.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.