Майже у всіх містах рф після оголошення диктатором володимиром путіним мобілізації, почали роздавати повістки на вокзалах, зупинках та інших громадських місцях. Люди вийшли на акції протесту по всій країні, пише Слово і Діло. За підрахунками «ОВД-Інфо», до вечора 21 вересня було затримано понад 150 осіб.

Затримання проводилися щонайменше у 15 містах, а лідером за кількістю затриманих (30 осіб) став Єкатеринбург, пишуть місцеві Telegram-канали.

Ввечері масово затримують мітингувальників у самому центрі Москви, на Арбаті. Мітингувальники вигукують «Ганьба поліцейським». Поліцейські жорстоко затримують активістів.

У центрі москви активісти скандують «Путіна в окопи!».

Відомо, що в Санкт-Петербурзі поліцейські намагаються розбити ряди демонстрантів, що стали в зчіпку. Людей нещадно бють поліцейськими кийками.

В Іркутську на протести зібралося близько 60 осіб, швидко приїхали 5 машин та маршрутка з ОМОНом та розігнали практично всіх, хто був. Нині люди тримаються поодинці.

Росіяни вийшли на акції протесту проти мобілізації по всій країні. За підрахунками «ОВД-Інфо», до вечора 21 вересня було затримано понад сто осіб.

Мешканці Красноярська також вийшли проти «могилізації». Активісти влаштували ходу від площі Революції вулицею Миру, протягом всієї акції їх супроводжувала поліція. За даними очевидців, близько 30 осіб було затримано.

Затримання в Уфі тривають. Як повідомляють журналісти, поліція затримує всіх без розбору та валить на газони. Затримано щонайменше 14 осіб.

У Новосибірську затримало 4 особи. Поліція у розгубленості. У їхніх лавах багато проти мобілізації. За оцінкою кореспондентів, прийшло близько 150-200 осіб.

У Єкатеринбурзі затримали журналістку «It’s My City» Марину-Майю Говзман на акції проти мобілізації. Журналістка повідомила, що була присутньою на мітингу як приватна особа, а не як журналіст.

У Самарі на акції протесту затримали чоловіка, який тримав у руках український прапор.

Нагадаємо, у росії з 21 вересня оголошено часткову мобілізацію. Для відправки на війну в Україну хочуть призвати 300 тисяч резервістів.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.