Поступово вимальовується причина приїзду самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка до російського лідера Володимира Путіна. За підсумками їх переговорів протягом цих останніх днів стало відомо, що парочка злочинців домовилася про поглинання Росією білоруської держави.

Що відомо

Російські пропагандистські ЗМІ повідомляють, що Путін заявив про узгодження всіх питань щодо Союзної держави — наддержавного формування Росії та Білорусі з єдиним політичним, економічним, військовим, митним, валютним, юридичним, гуманітарним, ринковим і культурним простором, що поетапно організується.

У полі нашого зору лишаються питання, пов’язані з будівництвом Союзної держави. Там все відомствами узгоджено, питання реалізації намічених цілей“, – заявив після переговорів Путін.

Лукашенко нічого не сказав, пише Сьогодні.

Союзна держава

9 вересня Росія домовилася з Білоруссю про уніфікацію законів з економіки та діяльності суб’єктів господарювання, про побудову єдиних фінансових та енергетичних ринків, транспортного простору, формування та реалізації спільної промислової та сільськогосподарської політики.

Тоді Путін повідомив, що на переговорах із білоруським лідером Олександром Лукашенком було узгоджено 28 програм з інтеграції. Також стало відомо, що Москва та Мінськ до грудня 2023 року мають підписати документ про єдиний ринок газу, а 2022 року ціна на російський газ для Білорусі збережеться на колишньому рівні.

Обстановка

  • Самопроголошений лідер Білорусі Олександр Лукашенко настільки загруз у військових злочинах проти мирних жителів України, що має всі шанси бути засудженим за це разом із президентом Росії Володимиром Путіним.
  • Білорусь зосередила на кордоні з Україною у Брестській та Гомельській областях до семи батальйонів – це близько 3,5-4 тисячі солдатів.
  • Раніше радники голови Офісу президента Олексій Арестович та Михайло Подоляк прокоментували чутки про те, що на Україну готується новий напад із боку Білорусі.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.