picture of angry woman shouting at phone

До Мінреінтеграції надходять звернення від українців щодо обмеження витрат із рахунків, на які накладено арешт органами Державної виконавчої служби (ДВС) чи приватними виконавцями. Про це повідомила пресслужба відомства, пишуть Гроші.

Відповідно до чинного законодавства наразі фізична особа може витрачати з арештованого поточного рахунку не більше 13 400 гривень на місяць. Також із нього можна сплачувати податки та збори без урахування арешту.

Як пояснили в міністерстві, у разі накладення арешту на кошти на декількох рахунках або наявності кількох виконавчих проваджень для здійснення видаткових операцій має бути визначений лише один рахунок в одному банку.

“Щоб визначити такий рахунок, особа має звернутися до органу ДВС чи приватного виконавця, який наклав арешт на її кошти, з відповідною заявою. Її можна подати в паперовій або електронній формі”, – йдеться в повідомленні.

При цьому в заяві обов’язково потрібно зазначити номер поточного рахунку та назва банку, у якому відкрито такий рахунок.

Раніше ми писали, що в Україні банки відновлять арешти карткових рахунків клієнтів, накладені виконавчою службою через борги.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.