Пізно вночі на телефон 69-річного сумчанина зателефонував невідомий чоловік, та назвавшись працівником поліції повідомив, що його син за скоєння автоаварії з тяжкими наслідками затриманий поліцією, інформує magnolia-tv.
«Псевдополіцейський» пояснив враженому несподіваною звісткою чоловіку, що його син, керуючи власним автомобілем, вдарив іншу машину, водій якої, жінка, зараз у тяжкому стані знаходиться в реанімації лікарні. А «синові» загрожує в’язниця, якої втім, можна уникнути, якщо повністю оплатити потерпілій дорого вартісне лікування, подальшу її реабілітацію та відшкодувати ремонт розбитого автомобіля. Шахрай повідомив, що зараз син нібито вже знаходиться у слідчому ізоляторі. Тож треба поспішати, бо вранці його «закриють», а так ще, мовляв, можна «укласти з потерпілою стороною мирову угоду».
Чоловік запанікував та, зібравши всі свої заощадження у сумі 9 000 доларів США, 1000 євро та 31 000 гривень,
Він власноруч виніс пакунок з грошима і передав невідомому, що якраз підійшов до під’їзду будинку.
Поліція відкрила кримінальне провадження за ч.3 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України та розпочала розшук злочинців.
Прикмети одного зі зловмисників, який опівночі забирав гроші біля будинку №19 по вулиці Супруна в Сумах: на вигляд 35 років, зріст 180 – 190 см, худорлявий, наголо поголений, обличчя овальне, ніс прямий, губи тонкі. Був одягнутий у кепку-восьмиклинку чорного кольору, пальто чорне темного кольору довжиною до колін, брюки чорні, черевики чорні.
Правоохоронці закликають громадян не бути занадто довірливими, особливо коли невідомі особи в телефонних розмовах представляються працівниками поліції і під будь-яким приводом вимагають гроші. Тож варто відразу й рішуче перервати розмову, і повідомити про спробу ошуканства на спеціальну поліцейську лінію «102».

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.