Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко у змові з диктатором володимиром путіним хоче втягнути білоруський народ у кровопролитну війну проти України. Народу Білорусі не можна цього допустити, якщо вони не хочуть стати гарматним м’ясом двох диктаторів.

Про це сказав президент України Володимир Зеленський у своєму відеозверненні за підсумками 26 червня, пише Слово і Діло.

«Хочу звернутися сьогодні до громадян Білорусі. До людей – і цивільних, і в погонах. Вас втягують у війну. І навіть активніше, ніж це було в лютому і в весняні місяці. У Кремлі за вас вже все вирішили – ваші життя для них нічого не варті. Але ви не раби та не гарматне м’ясо. Ви не повинні вмирати. І ви в силах не дати нікому вирішувати за вас, що вас чекає далі» – сказав він.

Зеленський додав, що зараз від звичайних білорусів залежить дуже багато, набагато більше, ніж вони можуть собі уявити. Саме прості люди можуть не допустити вступу Білорусі у війну.

«Я знаю, що народ Білорусі підтримує нас, точно нас, а не війну. І саме тому вас російське керівництво хоче втягнути війну» – резюмував він.

Нагадаємо, за даними розвідки, російські окупанти планують збільшити чисельність оперативно-тактичної авіації на території Білорусі.

Радник глави ОПУ Олексій Арестович раніше припустив, що Лукашенко не самогубець, тому він буде робити все, що в його силах, щоб до останнього моменту ухилятися від вступу у війну проти України. Хоча, звичайно, варіанти вступу Білорусі у війну все одно не можна виключати.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.