Фінал другої декади листопада став провісником майбутньої зими в Україні: “мінус” вже затримується і вдень, випав перший сніг, а сонця стало все менше. На жаль, за прогнозами синоптиків, очікувати покращення погоди не варто. Якою буде погода на вихідні – дізнавався “Апостроф“.

За даними Укргідрометцентру, у суботу, 19 листопада, по всій країні очікуються опади. На півдні, сході та в центрі пройдуть дощі, а на півночі та заході України синоптики прогнозують сніг.

Відносно тепло буде у південних регіонах. Вночі стовпчики термометрів покажуть від 4 до 7 градусів тепла, а вдень варто чекати від +11 до +13 градусів (у Криму до +15).

У центрі та на сході буде трохи прохолодніше. Вночі від 3 градусів морозу до 2 градусів тепла, а вдень повітря прогріється в діапазоні від +6 до +10.

Найпрохолоднішими будуть захід та північ. У нічний час доби синоптики прогнозують від 2 до 6 градусів морозу, а вдень від 3 градусів морозу до 1 градуса з позначкою “плюс”.

У неділю, 20 листопада, ситуація з опадами практично не зміниться: на півдні дощі, на сході та в центрі дощ зі снігом, на півночі та заході України синоптики прогнозують снігопади.

У південних регіонах вночі очікується від 1 градуса морозу до 3 градусів тепла, а вдень буде досить тепло: 9-13 градусів вище нуля (у Криму до +18)

На сході та в центрі вночі очікується від 3 градусів із позначкою “мінус” до 1 градуса тепла, а після сходу сонця повітря прогріється в діапазоні від 0 до 4 градусів тепла.

У північних і західних областях країни вночі синоптики прогнозують від 4 до 7 градусів морозу, але вдень все ж таки тепліше: від 2 градусів морозу до 2 градусів тепла.

У понеділок, 21 листопада, дощитиме на півдні, сході та в центрі України. На півночі та заході пройде мокрий сніг із дощем.

Зовсім тепло буде на півдні. Вночі тут від 5 до 9 градусів вище нуля, а вдень від +13 до +17 (у Криму до +21).

Трохи потеплішає на сході та у центрі. У нічний час доби варто очікувати 1-3 градуси тепла, а вдень повітря прогріється в діапазоні від +6 до +10.

На півночі та заході України також стане трохи тепліше. Вночі синоптики прогнозують від 1 до 4 градусів морозу, а от вдень від 1 градуса морозу до 2 градусів вище нуля.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.