БПП є лідером електоральної підтримки / Фото УНІАН

Прохідний бар’єр на майбутніх місцевих виборах можуть подолати шість політичних партій, лідером електоральної підтримки є «Блок Петра Порошенка».

Як передає кореспондент УНІАН, про це свідчать результати моніторингового опитування, які були оприлюднені сьогодні під час прес-конференції.

Так, за «Блок Петра Порошенка» готові віддати свій голос 23,7% респондентів, за ВО «Батьківщина» — 11,9%, за «Опозиційний блок» — 11,2%, за «Самопоміч» — 10,5%, за Радикальну партію Олега Ляшка — 9,3%, за ВО «Свобода» — 7,4%.

Водночас за «Правий сектор» готові віддати свій голос 4,6% опитаних, за «Громадянську позицію» — 3,6%, за «Народний фронт» — 3,2%, за «Сильну Україну» — 2,4%, за «УДАР» — 1,8%, за «УКРОП» — 1,4%. Решта політичних сил мають менше 1% підтримки.

При цьому 13,3% не змогли відповісти, за кого голосуватимуть.

Моніторингове опитування населення України проводилось центром «Соціальний моніторинг» та Українським інститутом соціальних досліджень ім. Яременка спільно з відділом моніторингових досліджень соціально-економічних трансформацій Інституту економіки та прогнозування НАН України.

Опитування проводилось з 4 по 14 липня у 24 областях України та в Києві. Не проводилось опитування у Криму та на територіях Донецької і Луганської області, що непідконтрольні українській владі.

Загалом опитано 3924 респонденти. Метод отримання інформації — інтерв’ю віч-на-віч за місцем проживання респондента.

Предыдущая статьяПлохой расклад. Бойцы АТО запоминают лица сепаратистов, играя в карты
Следующая статьяДефолт по осені рахують