Секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов заявив, що Україна хоче до зими повністю завершити війну з росією.

Він сказав про це в інтерв’ю Report, пише Слово і Діло.

Під час обговорення майбутнього контрнаступу журналіст сказав: «Часто можна почути, що бойові дії української армії більш активні навесні та влітку, а не взимку…».

На що Данілов відповів: «До зими ми хочемо повністю завершити війну…». Загальний план, додав він, полягає в тому, щоб звільнити всі українські території – чи буде проведено одну чи кілька операцій, залежить від багатьох обставин.

На запитання, чи можна очікувати контратаки «найближчим часом», секретар РНБО відповів: «Поняття «найближчий час» у всіх є різним. Для когось це день-два, для когось – тиждень чи місяць. Головне – результат. Ми маємо звільнити наші території. Дії розпочнуться у потрібний термін з урахуванням усіх факторів. Не раніше і не пізніше, а вчасно».

Він також прокоментував свою нещодавню заяву про те, що західні партнери України не обізнані щодо змісту плану контрнаступу. Данілов зазначив, що Україна обговорює із союзниками спільні питання, а конкретні плани мають залишатися конфіденційними, і це не свідчить про відсутність довіри

«У військових є кілька варіантів дій, і який із них буде використаний для тієї чи іншої операції, залежить від багатьох факторів. Якщо хтось каже, що знає місце проведення операції, він бреше, бо це буде відомо лише після підтвердження Верховним головнокомандувачем», – додав він.

Нагадаємо, раніше президент Володимир Зеленський висловив упевненість у тому, що Україна переможе у війні цього року.

Керівник Головного управління розвідки Кирило Буданов також вважає реальним вийти на міжнародно визнані кордони України цього року.

При цьому в жовтні він говорив, що остаточно війна з росією має завершитися до літа 2023-го.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Предыдущая статьяТоп абсурдних російських фейків про Україну за час повномасштабної війни
Следующая статья«На 200-300 грн дорожче»: Як подорожчання електрики позначиться на кожній платіжці