Російські добровольці з легіону «Свобода Росії» (ЛСР), що воюють за ЗСУ, анонсували повернення додому для звільнення РФ від путінського режиму. У зверненні, опублікованому на сторінці легіону, йдеться про те, що представники ЛСР не хотіли більше виправдовувати дії злочинців при владі та взяли зброю, щоб відстояти свободу Росії. Аналогічну позицію займають їхні соратники з «Російського добровольчого корпусу», націлені звільнити Курську, Брянську та Білгородську області РФ від кремлівської окупації. Добровольці застосовують проти військ РФ та кремлівських спецслужб тактику «тисячі порізів», яка загнала Путіна та його банду у ступор. Подробиці читайте у матеріалі «Апострофа«

«Росіяни повернулися додому»

«Російський добровольчий корпус», який воює разом із ЛСР, заявив, що боротиметься з путінським режимом на своїй території: мовляв, настав час повернутися додому.

«Росіяни взялися за зброю. Росіяни сказали своє слово. І ніхто не посміє сказати, що ми тут чужі. Ми нарешті повернулися додому!«, — йдеться у відеозверненні РДК до росіян.

За словами керівництва корпусу, Росія дозріла для визволення. Найбільше на звільнення чекають території, що межують з Україною – Курська, Брянська, Білгородська області.

«Мирне населення може не турбуватися: РДК не воює з цивільними. Будь-яка допомога своїм співгромадянам, які були досить сміливими, щоб боротися проти путінської диктатури, наближає кінець війни, кінець смертей та кінець ганьби», — йдеться у зверненні.

У російських ЗМІ вже з’являється інформація про те, що РДК і ЛСР зайшли в черговий населений пункт Білгородської області — до Богун-Городок.

Як зазначають спостерігачі, подальші дії російських повстанців залежатимуть від оперативної ситуації. Поки що дії РДК та ЛСР більше проходять на рейд – бойове «промацування» кремлівського режиму та російських адміністрацій трьох вищезгаданих областей РФ.

«У РДК та легіоні «Свобода Росії» перебувають російські громадяни, які ведуть боротьбу проти окупаційного режиму Путіна, який вже став явною маріонеткою Китаю. Аналогічно можна охарактеризувати і Лукашенка. Дії російських добровольців слід розглядати саме як розвідку боєм. Вони зайшли на територію супротивника, а далі вже залежно від ситуації та дій у відповідь з боку кремлівських окупантів вони будуть ухалювати рішення — залишатися на зайнятій території, рухатися далі або відходити за кордон України під прикриття ЗСУ», — зазначив у коментарі «Апострофу» військовий експерт, полковник ЗСУ в запасі Роман Світан.

Кремлівське керівництво та особисто бункерний диктатор Володимир Путін опинилися в ідіотському становищі. Починаючи з того, що вони брехали російському населенню про те, що «спецоперація йде за планом» та «війни не буде на російській території» і завершуючи бадьорими заявами про те, що «йде зачистка від диверсантів», хоча бійці РДК та ЛСР просуваються вглиб Білгородська область.

«Дії РДК та інших російських добровольців на території Білгородської області – насамперед політичний ляпас одній з основних веж Кремля на чолі з секретарем Ради безпеки РФ Миколою Патрушевим, адже за російський держкордон відповідає ФСБ, а потім уже військові. Путін же запевняв підконтрольне населення, що війна точно не перекинеться на територію РФ, а тепер виявилося, що бойові дії вже вкотре ведуться на російській території, але самими росіянами, які проти режиму Путіна», — зазначив в ефірі Апостроф ТБ військовий аналітик Петро Черник.

«Глибоко стурбований» Кремль

Тепер після початку операції зі створення «смуги безпеки» у Білгородській області, яку ведуть легіон «Свобода Росії» та Російський добровольчий корпус, у Кремлі посилено продовжують вдавати, що нічого особливого як би не відбувається.

Як заявила кремлівська «розмовляюча голова» Дмитро Пєсков, вторгнення «українських диверсантів» у Білгородську область викликає серйозні побоювання в Кремлі, і Росія вживає заходів, щоб запобігти подібним інцидентам у майбутньому.

Які саме заходи мають намір вживати російська влада, путінський прес-секретар не уточнив, лише багатозначно нагадавши, що уряд докладає зусиль для захисту своєї території та недопущення проникнень.

«Спеціального засідання Радбезу РФ через події в Білгородській області не буде, до кінця тижня очікується регулярна нарада Путіна з Радбезом«, — повідомив Дмитро Пєсков.

Услід російські журналісти озвучили закономірне питання, нагадавши про витрати 10 мільярдів рублів на будівництво захисних споруд у Білгородській області та поцікавившись, чи можна вважати проникнення РДК та ЛСР в область провалом роботи щодо зміцнення кордону.

У відповідь Пєсков видав традиційну для таких випадків фразу про те, що нібито Адміністрація президента РФ не займається такими питаннями, і, відповідно, не є компетентною в оцінці характеристик захисних конструкцій.

«У Кремлі повна розгубленість. Добу повстанці просуваються територією області, міноборони РФ каже, що ситуація під контролем, а РДК і ЛСР підбираються до інших населених пунктів. Де ж Россгвардія, батальйони Рамзана Кадирова, який мовчить. Так чи інакше Москва прижене регулярні частини, хоча у них катастрофа з ресурсами, спробують заткнути «дірку» на кордоні, але політичне фіаско вже нічим не загладити», — зазначив у коментарі «Апострофу» військовий експерт Іван Ступак.

Близько сотні повстанців змогли навести «шурхіт» на території цілої області за рахунок власної маневреності, ефекту раптовості, ретельного планування, помноженого на тотальне головотяпство в РФ. Так звана кремлівська вертикаль і путінська державна машина на перевірку виявилася величезним «потемкінським селом» на чолі з старостою-крадієм.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

Предыдущая статьяПовістки, попит на жінок і нічні «абонементи». Як зараз працюють українські служби таксі
Следующая статьяПропозиції гарантій від Заходу: альтернатива вступу до НАТО чи «ізраїльський варіант»